Skočiť na obsah

ÚSPECH ŠTUDENTOV SPŠ DOPRAVNEJ NA MLADOM TVORCOVI

Publikované:

Vynikajúce výsledky dosiahli študenti SPŠ dopravnej na súťaži Mladý tvorca a Maják pre dopravu v Nitre.

Zobraziť galériu 1.miesto ocenenieIMG_20191106_180452_904

Vynikajúce výsledky dosiahli študenti SPŠ dopravnej na súťaži Mladý tvorca a Maják pre dopravu v Nitre. Patrik Mahats a Jakub Košík získali získali Cenu ministra dopravy a výstavby Slovenskej republiky za 1. miesto v súťaži Maják pre dopravu za prácu Cestuj efektívne. Na práci sa podieľal i Dominik Klimko a poďakovanie patrí i Matejovi Benčíkovi a OZ Dopravná nostalgia, Dopravnému podniku mesta Bratislava a Železničnej spoločnosti Slovensko a.s. za spoluprácu na projekte. Navyše Pavol Repa získal za solárny elektromobil Cenu hejtmana kraju Vysočina z Českej republiky za najzaujímavejší výrobok na súťaži. Sme na škole hrdí na takých študentov a učiteľov, blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Medzinárodná súťaž ZAV 100

Programovaná výučba ZAV je individuálna metóda, ktorá umožňuje záujemcom všetkých vekových kategórií sa naučiť písať na klávesnici.

Vrbovskí gymnazisti otvorili 1.ročník dramatického festivalu

Dňa 14.11.2019 sa uskutočnil výnimočný dramatický festival v anglickom jazyku „ Zahrajme to tvorivo“ pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a mesta Vrbové.

Pražský výběr a „plastici“ budú koncertovať v Trnave

Trnavský samosprávny kraj si v rámci programu pripomínania 30. výročia udalostí Novembra ´89 pripravil koncert legendárnych českých hudobných skupín Pražský výběr a The Plastic People of the Universe, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou revolučného diania v roku 1989.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky