Skočiť na obsah

Zriadenie pracoviska Úradu pre verejné obstarávanie v TTSK

Publikované:

Úrad pre verejné obstarávanie otvoril svoje regionálne pracovisko v Trnave, ktoré sa nachádza v priestoroch nášho úradu.

Zobraziť galériu

Poskytovať bude bezplatné odborné poradenstvo verejným obstarávateľom a hospodárskym subjektom zúčastňujúcim sa na verejných obstarávaniach, vrátane obcí a miest. Súčasťou aktivít pracoviska bude aj vzdelávanie v odborných témach na základe požiadaviek kraja, výklad zákona či metodické usmerňovanie.

Konzultáciu si budete môcť dohodnút v nasledovných časoch:
Po – Štv: 9:00 – 15:00 h
Pia: 8:00 – 13:00 h

Kontaktovať pracovníkov môžete osobne, telefonicky na čísle 0949 015 233, e-mailom na pracovisko.trnava@uvo.gov.sk alebo prostredníctvom správy na www.facebook.com/ÚVO-Stále-pracovisko-Trnava-106570757920543.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným

Aktuality

Do predaja prichádza kniha, ktorá radí samosprávam a občianskym organizáciám, ako meniť opustené budovy na centrá kultúry a spoločenských inovácií

Nadácia Cvernovka v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom vydáva knihu s netradičným názvom “Nepredať! Zveľadiť!”. Publikácia analyzuje situáciu nevyužívaného samosprávneho majetku, konkrétne budov a areálov, ktoré by mohli byť regenerované komunitnými developerskými kolektívmi. Sleduje európsky, ale najmä slovenský kontext, jeho zákony a predpoklady. V niekoľkých kapitolách analyzuje existujúce a pripravované projekty po celom Slovensku a hľadá ich spoločné parametre.

Klimatická zmena, ale aj svet hoaxov a dezinformácií ako novembrové témy na gymnáziu

V rámci cyklu odborných prednášok a diskusií pod názvom Eurotémy na gymnáziu študenti Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch, ambasádorskej školy Európskeho parlamentu, prijali pozvanie kancelárie EP na Slovensku a spoločnosti Neuropea zúčastniť sa v piatok 13. novembra 2020 na panelovej diskusii venovanej téme Európa v klimatickej pohotovosti.

Trnavská župa oslovila firmy s prosbou o darovanie techniky pre stredoškolákov v núdzi

Trnavská župa požiadala firmy pôsobiace na svojom území o pomoc. Najmä pre žiakov zo sociálne slabších rodín chce zabezpečiť technické vybavenie nevyhnutné na úspešný prechod na dištančné vzdelávanie.

Skočiť na hlavnú navigáciu
Skočiť na začiatok stránky